Jaunumi
Dievkalpojumi
Par mums
Svētdienas sprediķis
Svētdienas skola
DIAKONIJA
Svētdarbības
Iesvētes mācība
Biežāk jautātais
Ziedojumi
Galerijas
Draudzes avīze
LELB
Kontakti
Carnikavas baznīca
Iesvētes mācības - 2014
ziņa publicēta 08.09.2014 izdrukas versija
Sirsnīgi sveicieni visiem septembrī! Ierasti šis ir laiks, kad aicinām ikvienu pieteikties jaunajai iesvētes mācību (konfirmācijas) rudens – ziemas grupai. Vai vēlies zināt KAS, KĀ un KAD?


KAS – mēs dzīvojam pasaulē, kur, nereti, par baznīcu, ticību un Dievu cilvēki spriež vadoties nevis no zināšanām, bet no personiskiem robainiem ieskatiem vai emocijām. Iesvētes mācības, jeb konfirmācija ir baznīcas dota iespēja cilvēkam iepazīt kristīgās ticības pamatus. Tā ir arī baznīcas prasība tam, lai cilvēks varētu tikt iesvētīts, uzņemts draudzē, tikt uzaicināts par krustvecāku, saņemt laulības svētību altāra priekšā.

– iesvētes mācības notiek lekciju veidā. Ik reizi tiek prezentēta jauna, vai turpināta iepriekšējā tēma. Konfirmācija ir priekšlasījums, sarunas, diskusijas, domu apmaiņas starp mums visiem. Sākam ar nelielu lūgšanu svētbrīdi. Lekcijas notiek baznīcā, tās vada draudzes mācītājs. Ja vēlies pieteikties, tad sūti īsu eseju par sevi (kāds tavs vārds, kur esi apmeties, ko dzīvē dari, tava ģimene, vai ir bijusi saskare ar kristīgo baznīcu iepriekš u.c. :)), un saviem motīviem iepazīt kristīgo ticību uz e pastu – maceklis@baltezerabaznica.lv. Tas būs tavs pieteikums. Uz tavu e pastu tiks atbildēts.

KAD – mēs pulcēsimies uz pirmo iesvētes grupas sanākšanu Baltezera baznīcā pirmajā oktobra svētdienā pēc dievkalpojuma, kas sākas 11.00. Nāc. Turpmākās lekcijas no tevis prasīs piedalīšanos tajās. Laiks – līdz Ziemsvētkiem divas reizes nedēļā (sestdienas, svētdienas pēc dievkalpojuma). Pirmajā reizē saņemsi lekciju materiālu mapi, lekciju plānu, info, kontakti utt. Lemsim par to cikos tiekam uz lekcijām, citi jautājumi. Ziemsvētkos paredzētas kristības, iesvētības, uzņemšana draudzē. Gaidām tevi ciemos!

Baltezera baznīcas mācītājs Māris Sarma.

maris.sarma@lelb.lv; 26552417. 


Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
Dievkalpojumi
Svētdienās - plkst 11:00
Trešdienās - plkst 19:00
Lūgšanu vakari
Pirmdienās - plkst 19:00
***
Jauns Iesvētes mācības kurss sāksies 2020. gada janvārī plkst.19 - ceturtdienās Carnikavā Stacijas ielā 21 - “Laivu Mājā”
***
AIZLŪGUMIEM sūtīt - aizlugumi@baltezerabaznica.lv
vai arī SMS - uz mob.tālr. vai WhatsApp nr.: 29559694
***
Ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mūsu mācītāju -  
Tālr. - 29482497 

vai arī ar draudzes palīgmācītāju - 
Tālr. - 29559694
 

Ziedot Carnikavas baznīcai var veicot pārskaitījumu uz Ādažu draudzes bankas kontu ar norādi
„Carnikavas baznīcas celtniecībai”:

 Ādažu evaņģēliski
luteriskā draudze

Baltezera baznīca,
Ādažu novads, LV 2164

Reģ. Nr. 90000345040

EUR:
LV39UNLA0002000701636
***
Vai arī ziedojiet
PayPal sistēmā

***
 
Ja sprediķi būtu pieejami draudzes mājas lapā, vai Tu tos klausītos?
 Jā
 Nē
 Iespējams, grūtā brīdī
Copyright © 2011.Visas tiesības aizsargātas »