Šī lapa ir izdrukāta no Baltezerabaznica.lv
https://baltezerabaznica.lv/ui/?s=1323693006&fu=read&id=335
ziņa publicēta 07.11.2020

Par COVID-19 saistītiem ierobežojumiem dievnama apmeklējumiem - informācija atjaunota 22.10.2021

Šajā ierakstā jūs varēsiet atrast pašu jaunāko informāciju saistībā ar dievkalojumu apmeklējumu iespējām, kas tiks papildināta un atjaunota. Tā kā viss mainās strauji, aicinām pirms došanās uz baznīcu šeit ielūkoties.

Sakarā ar COVID-19 epidemoloģisko situāciju valstī.

Sākot no 11. oktobra uz trīs mēnešiem Latvijā tiek atkal izsludināts ārkārtas stāvoklis saistībā ar Covid-19 pandēmiju. Ministru kabinets ir noteicis jaunus ierobežojumus, kas skar arī mūsu draudzi un kalpošanu. Dievkalpošana mūsu draudzē var notikt, piedaloties tikai ar tā norisi saistītie kalpotāji.

Trešdienās Baltezera baznīca ir atvērta individuāliem (vienas mājsaimniecības ietvaros) apmeklējumiem no 17:00 līdz 19:00, ar iespēju saņemt grēku [piedošanas pasludinājumu un Svēto vakarēdienu.

Svētdienās M
ācītājs notur svētbrīdi Baltezera baznīcā no 11:00 līdz 12:00 ar translāciju Draudzes Facebook un Youtube kontos. Dievkalpojumā piedalās tikai ar tā norisi saistītie kalpotāji.Dievkalpojumi Laivu mājas kapelā Carnikavā svētdienā nenotiek, bet ir atvērta individuāliem (vienas mājsaimniecības ietvaros) apmeklējumiem no 15:00 līdz 16:00, ar iespēju saņemt grēku piedošanas pasludinājumu un Svēto vakarēdienu

Ņemot vērā Latvijas Republikas Ministru kabineta notiekumos Nr.720 noteiktos ierobežojumus, aicinām dievkalpojumā piedalīties attālināti, sekojot tiešraidē
https://www.facebook.com/BaltezeraBaznica vai https://ej.uz/YouTubeBaltezeraBaznica