Šī lapa ir izdrukāta no Baltezerabaznica.lv
https://baltezerabaznica.lv/ui/?s=1323693006&fu=read&id=391
ziņa publicēta 04.04.2022

Atbalsts Ukrainai un bēgļiem

Seko savam aicinājumam:
AIZLŪDZ!
ZIEDO!
DOD PATVĒRUMU!
ATBALSTI UN NEESI VIENALDZĪGS!

 1)Lūgšanu atbalsts

Katru dienas pl. 12:00 aicinām pievienoties lūgšanu ķēdei par mieru Ukrainā. Šajā laikā zvanīs Baltezera baznīcas zvani. Pārsvarā baznīca ir vaļā vismaz stundu no pl.12:00-13:00, pēc iespējām ir pieejams mācītājs sarunām un aizlūgšanām.

2)Bēgļu uzņemšana

Aicinām ikvienu izvērtēt iespēju vajadzības gadījumā uzņemt savās mājās, ģimenēs, īpašumos bēgļus no Ukrainas. Lai apzinātu mūsu draudzes iespējas, informāciju apkopo draudzes diakonijas vadītāja Inese Laubenbaha. Lūdzu sazinies ar viņu pa mob. 29192611 vai e-pastu inese.laubenbaha@gmail.com. Apsveriet, cik cilvēkus varat uzņemt, uz cik ilgu laiku, vai ar vai bez bērniem vai mājdzīvniekiem.

Pēc draudzes informācijas, šobrīd no mūsu draudzes gatavību bēgļus uzņemt ir izteikušas piecas ģimenes; ne pie viena vēl bēgļi līdz šim nav izmitināti. Ir vajadzības arī pagaidu izmitināšanai uz dažām dienām.

Šeit ir viens raksts, kas aicina šo lēmumu pieņemt rūpīgi apsverot -

https://www.delfi.lv/calis/jaunumi/velos-uznemt-beglu-gimeni-savas-majas-kas-jazina-man-un-cilvekiem-kas-pie-manis-dzivos.d?id=54151084&fbclid=IwAR3YZK1b-5_mc0a0JQvJ79YGQTK8wBV9McdgX3xeWRnCUmz0udiEAMVFfQ4

Šeit Ādažu novada dome ir apkopojumi informāciju, kas ir noderīga, ja palīdzat Ukraiņu bēgļiem -

https://www.adazi.lv/novads/ukrainas-iedzivotaju-atbalstam/

 

3) Ziedojums bēgļu izmitināšanai draudzes īpašumā “Tīrkalni” Baltezerā

Mums ir laba ziņa, jo esam sākuši sakārtot telpas draudzes īpašumā "Tīrkalnos" lai varētu uzņemt Ukrainas bēgļu ģimenes. Tas atrodas Baltezerā pie mazā Baltezera.

Organizējām talku, šobrīd tiek savesta kārtībā apkure un ūdens, tā kā atlicis iekārtot telpas ar pirmās nepieciešamības lietām. Mēs katrs un ikviens varam tieši piedalīties un atbalstīt vairākas ukraiņu ģimenes, ziedojot. Daudz kas jau ir saziedots.Šobrīd nepieciešamās lietas (labā stāvoklī!), lai radītu mājīgākas istabas - griestu lampas (3 gab), paklāji (dažāda izmēra) un aizkaru stanga 2.40m (1 gab). Gultas, gultas veļas un segas & spilveni ir saziedoti.

Aicinām arī iesaistīties un palīdzēt labiekārtot telpas kara bēgļiem mūsu draudzes īpašumā "Tīrkalnos".

Iespēja pievienoties kopējam atbalstam no draudzes arī ziedojot
Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze
Konts: LV39UNLA0002000701636
Informācija saņēmējam: Ziedojums Ukrainas bēgļu izmitināšanai

Ja vēlies atbalstīt, palīdzēt un iesaistīties, sazinies ar Ingu Sondori 29248905.

4)Kalpošana drēbju izdalē bēgļiem 

Koordinējoties ar Ādažu novada domi mūsu draudzei ir iespēja bēgļiem no Ukrainas nodrošināt vajadzīgās drēbes no drēbju kameras “Tīrkalnos”. Dažiem cilvēkiem bēgot ir izdevies paņemt līdzi ir tikai dažas drēbes. Šobrīd ir vienošanās, ka apģērba saņemšanas iespēja ir vienu reizi nedēļā sestdienās, bet pieprasījums var būt arī lielāks.

Lūgums atsaukties kalpošanai cilvēkus, kas varētu palīdzēt draudzes diakonijai dežūrēt noteiktās dienās un laikos, lai cilvēkiem šis atbalsts ir pieejams. Tās būtu dažas stundas un dažas reizes mēnesī.

Ja ir iespēja, lūdzu, sazinies ar draudzes diakonijas vadītāju Inesi Laubenbahu, mob. 29192611 vai e-pastu inese.laubenbaha@gmail.com.

 

5)Ziedojums Ukrainas atbalstam

Atbalstīt ukraiņus var ziedojumiem ziedot.lv portālā https://www.ziedot.lv/ukrainas-cilvekiem-4203 vai arī ziedot draudzei šim mērķim, lai vajadzības gadījumā varam sniegt atbalstu.

Konts:

Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze
Reģ. Nr. 90000345040
EUR: LV39UNLA0002000701636
Informācija saņēmējam: Ziedojums Ukrainas bēgļu atbalstam