Šī lapa ir izdrukāta no Baltezerabaznica.lv
https://baltezerabaznica.lv/ui/?s=1323693006&fu=read&id=159
ziņa publicēta 04.08.2014

Ādažu draudzes velobrauciens Sigulda – Krimuldas baznīca – Baltezera baznīca


2014.gada 8. un 9.augustā aicinām piedalīties jau trešajā Ādažu draudzes velobraucienā – šoreiz viesosimies Krimuldas baznīcā, kā arī Vangažu un Garkalnes baznīcās.

8.augusta vakarā ar vilcienu dosimies uz Siguldu, no Siguldas ar velosipēdiem uz Krimuldas baznīcu, kur apskatīsim baznīcu, paēdīsim vakariņas, noskatīsimies kinofilmu un nakšņosim (varbūt arī būs iespēja iet pirtī, to precizēsim). Pirmās dienas maršruts – Baltezera baznīca – Baltezera dzelzceļa stacija ~3km, maršrutā Siguldas stacija – Krimuldas baznīca katrs varēs izvēlēties – braukt no Siguldas stacijas uz Krimuldas baznīcu pa pārsvarā pa asfaltētu ceļu (~9 km) vai pa asfaltētu ceļu un takām gar Gauju (~12 km).9.augusta rītā – svētbrīdis, brokastis, pastaiga pa Kubeseles dabas taku un tad ar velosipēdiem dosimies uz Baltezera baznīcu, pa ceļam paviesojoties Vangažu baznīcā un Garkalnes baznīcā. Otrās dienas velomaršruta garums ~39 km, pārsvarā grants ceļi.

Piedalies arī tad, ja ar riteni brauc reti - brauciena temps būs mierīgs, ar vairākiem pārtraukumiem - atpūtas brīžiem, sagaidīsim visus dalībniekus. Piedalies un aicini arī draugus!

‍Programma: lasīt vairāk!

Velobrauciena programma*:

8.augustā:
17:00 -17:20 – pulcēšanās pie Baltezera baznīcas, 17:20 ar velosipēdiem dodamies uz Baltezera dzelzceļa staciju.
17:57 Baltezera stacijā kāpjam ar velosipēdiem vilcienā un dodamies uz Siguldu (biļetes cena kopā ar bagāžu – velosipēdu 2.41euro).
18:50 pulcēšanās Siguldas dzelzceļa stacijā.
~21:00 vakariņas Krimuldas mācītājmuižā
~22:00 kinovakars


9.augustā
No rīta - svētbrīdis Krimuldas baznīcā, brokastis, pastaiga pa Kubeseles dabas taku
~12:00 – došanās ar velosipēdu uz Baltezera baznīcu.
~14:00 viesošanās Vangažu baznīcā
~16:00 – viesošanās Garkalnes baznīcā
~18:00 – noslēgums Baltezera baznīcā.


*Velobrauciena programmā norādītie laiki ir aptuveni, programma un laiki vēl var nedaudz mainīties brauciena laikā. Stipra lietus gadījumā velobrauciens tiks atcelts (par to ievietojot paziņojumu mājaslapā un informējot dalībniekus, kuri būs pieteikušies).

Aicinām ņemt līdzi dzeramo un kādas nelielas uzkodas pa ceļam, rezerves kameru velosipēdam, kādu pretodu līdzekli. Vakariņas un brokastis Krimuldā – vēlamais ziedojums 3.50 EUR.

Nakšņošana Krimuldas mācītājmājā – tiem, kuri pieteiksies ātrāk, būs iespēja gulēt gultās un uz matračiem – līdzi jāņem tikai guļammaiss, ja būsim daudz, tad tiem,kas pieteiksies vēlāk, būs līdzi jāņem arī paklājiņi, uz kā gulēt.

Lielākā daļa maršruta ir pa koplietošanas ceļiem – lūdzam brauciena laikā ievērot ceļu satiksmes noteikumus un lietot ķiveri.
Bērni un jaunieši(vecumā līdz 17 gadiem) velobraucienā var piedalīties kāda pieaugušā pavadībā.
Brauciena laikā mūs pavadīs arī auto kur varēs ielikt arī nakšņošanai domātās lietas u.tml., lai nav jāved līdzi lieks smagums.
Lūgums pieteikt savu dalību velobraucienā ne vēlāk kā līdz 6.augustam, rakstot vai zvanot Zandai (telefons 29151469, e-pasts zandarutkovska@inbox.lv).