Šī lapa ir izdrukāta no Baltezerabaznica.lv
https://baltezerabaznica.lv/ui/?s=1323693006&fu=read&id=235
ziņa publicēta 01.09.2017

Vēl 1'615,94 EUR Carnikavas baznīcas atjaunošanai Siguļos

Šī gada Carnikavas novada “Nēģu svētkos” ziedojumos par nēģu zupu un ziedojumos info teltī šim mērķim paredzētajās ziedojumu vietās kopumā tika savākti 1'615,94 EUR. Tas ir vēl viens solītis tuvāk tiem līdzekļiem, kas būtu jāsavāc draudzes līdzfinansējumam šī dievnama atjaunošanai.

 

“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds,
nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā:
priecīgu devēju Dievs mīl.” (2.Kor.9:7)

“Kas ir tie dāsnie cilvēki ap mums, kurus pazīstam kā nesavtīgus un sirsnīgus labdarus? Kāpēc viņi tādi ir kļuvuši? Bet kas dažiem ir licis labdarību pārtaukt? Katram būtu savs stāsts. Tā, piemēram, kāds vīrs atmodas laikā daudz darīja sava novada baznīcas sakopšanā. Es jautāju - kāpēc tu to dari? Viņš sacīja, ka gribējis tikai Dievam pateikties par tām daudzajām dāvanām un septiņkārtīgu izglābšanu kara laikā. Jā, es domāju, ka galvenais iemesls labdarībai ir pateicīga un priecīga sirds. Galu galā sev pašiem ar saviem labiem darbiem un atsaucīgu sirdi mēs radām skaistāku vidi, kas priecēs mūs un nākamās paaudzes.

Draudze ir ārkārtīgi pateicīga katram, kas aizgājušos gados un arī šogad “Nēģu svētkos” ir ziedojuši Carnikavas luterāņu baznīcas atjaunošanai. Tā, kopīgiem spēkiem, mēs varam salabot padomju laikā nodarītos postījumus. Tā mēs atjaunosim Carnikavas novadā vēl kādu īpašu vietu, kur svētīt ģimenes un bērnus, kopīgi piedzīvot īpašus brīžus svētkos, atrast mierinājumu bēdās un smelties svētību un dzīves jēgu ikdienā. Kā bāka Vidzemes jūrmalas piekrastē šis unikālais kandrīz 300 gadu vecais dievnams kalpos par liecību un atskaites punktu garīgajām vērtībām mūsu tautā un novadā.”, savā uzrunā sacīja draudzes mācītājs Ivars Jēkabsons.

Kopā ar katoļu priesteri Ilmāru Tolstovu un, klātesot armijas kapelānam Raimondam Krasinskim, mācītājs Ivars Jēkabsons iesvētīja nēģu zupu, par kuru veiktie ziedojumi kalpos Carnikavas baznīcas atjaunošanai.

Foto: Carnikavas novada pašvaldība