Šī lapa ir izdrukāta no Baltezerabaznica.lv
https://baltezerabaznica.lv/ui/?s=1323693006&fu=read&id=335
ziņa publicēta 07.11.2020

Par COVID-19 saistītiem ierobežojumiem dievnama apmeklējumiem - informācija atjaunota 31.12.2021

Šajā ierakstā jūs varēsiet atrast pašu jaunāko informāciju saistībā ar dievkalojumu apmeklējumu iespējām, kas tiks papildināta un atjaunota. Tā kā viss mainās strauji, aicinām pirms došanās uz baznīcu šeit ielūkoties.

No 2022. gada 1. janvāra Ādažu draudzē dievkalpojumi Baltezera baznīcā un Laivu mājā notiks “zaļajā režīmā” svētdienās (ar Covid sertifikātiem), gan “sarkanajā režīmā” trešdienās (bez Covid sertifikātiem, ar ierobežotu apmeklētāju skaitu).

SVĒTDIENĀS

 

* “Zaļā režīma” noteikumi:

Dievkalpojumu var apmeklēt pie durvīm uzrādot Covid-19 saderīgu sertifikātu un bērni līdz 12 gadu vecumam. Lūdzam uz dievnamu paņemt līdzi personas apliecinošu dokumentu, ja kalpotājs pie durvīm jūs personīgi nepazīst. Šajā dievkalpojumā apmeklētāji sēž šaha galdiņa veidā izvietotās vietās, ievērojot 2 vietu distanci. Tāpat kā līdz šim, ir jālieto sejas aizsarg maskas, aizsedzot gan muti, gan degunu, jāievēro roku dezinfekciju. Dziedāt drīkst, paliekot ar masku. Miera sveiciens - paklanoties savam tuvākajam. Aicinām uz dievkalpojumu nākt laicīgi.

TREŠDIENĀS

Lūdzu, pirms došanās uz dievnamu, izvērtējiet savu veselības stāvokli un ar kādiem neveselības simptomiem palieciet mājās!!

Aicinām dievkalpojumā piedalīties arī attālināti, sekojot tiešraidē
https://www.facebook.com/BaltezeraBaznica vai https://ej.uz/YouTubeBaltezeraBaznica