Šī lapa ir izdrukāta no Baltezerabaznica.lv
https://baltezerabaznica.lv/ui/?s=1323693006&fu=read&id=340
ziņa publicēta 14.12.2020

Resursi un materiāli kristīgai audzināšanai un kopā būšanai

Šoreiz vēlamies jums arī mazliet palīdzēt un iedvesmot pavadīt šo Adventa gaidīšanas laiku kopā ar saviem bērniem un mazbērniem, iesaistot bērnus kopīgās aktivitātēs ar jums. Šobrīd taču ir tiiiiiik daudz kopīga laika un ciemošanās pie radiem un draugiem ir pārceltas. Mūsu draudzes Svētdienas skoliņa ir apkopojusi idejas un resursus bērnu kristīgai audzināšanai ar dziesmām un radošām iespējām.

Mācītājs Ivars saka: “Laiks, īpaši tas kvalitatīvais Dieva laiks, ko pavadīt kopā ar saviem bērniem ir pats, pats vērtīgākais. Tas ko iesēsim šodien, tam būs svētība visai dzīvei un mūžībai. Tas nesīs svētību mūsu attiecībās un turēs kopā visu ģimeni mīlestībā. Dievam tur esam vajadzīgi tieši mēs – vecāki saviem bērniem. Bērni ir Dieva dāvana, tāpat vecāki bērniem. Tas var būt neierasti, pēkšņi, sākt lūgt Dievu kopā vai runāt par Dievu. Tas vairāk piestāvētu svētdienas skolotājai vai mācītājam. Tomēr vienkāršā, sadzīviskā veidā to varam. Dieva priekšā nākt kopā kā ģimene, vecāki, bērni. Dzīvot kristīgu ikdienu. Runāt, dalīties, lasīt Dievvārdus, lūgt kopā un svētīt cits citu. Lai Dieva Gars mūsos darbojas, vada un pamāca.”

Resursi internetā, kas palīdzēs bērna kristīgā audzināšanā Jūsu ģimenē:

 1. “Padomi kristīgai ģimenei” Rojs Harisons 
  https://www.teachkids.eu/lv/pdfs/lvguidelines_family.pdf
  2. Bībeles stundas, biogrāfiski stāsti un mācību rokasgrāmatas, kas paredzētas bērnu apmācībai www.teachkids.eu/lv
  3. Iespēja iepazīt Jēzu un viņa mīlestību pret mums un vienlaikus izklaidēties virtuālajā pasaulē! Šajā adresē iespējams doties Bībeles piedzīvojumos, skatīties video un spēlēt aizraujošas spēles  www.petnieki.com
  4. Tiešsaistes Bībeles stundu kursi bērniem  www.atver.eu!!!Arī aplikācija Android telefonā.  
  5. Dziesmas ar pavadījumu un vārdiem www.dzilisirdi.lv . Gudrais Salamans reiz teicis: „Pievērs savas ausis un uzklausi gudrības vārdus un iespied dziļi savā sirdī manu mācību!” (Salamana pamācības 22:17)
  6. Žurnāls bērniem un ģimenēm "Labas Ziņas bērniem" ir kristīgi izglītojošs un iznāk sešas reizes gadā www.lbds.lv/zinas/labas-zinas-berniem-1