Jaunumi
Lūgšanas
Sprediķi
Dievkalpojumi
Par mums
Svētdienas skola
DIAKONIJA
Svētdarbības
Iesvētes mācība
Biežāk jautātais
Ziedojumi
Galerijas
Draudzes avīze
LELB
Kontakti
Carnikavas baznīca
ALFA kurss – par to, kas tev ir svarīgākais
ziņa publicēta 06.09.2021 izdrukas versija
• Ja Tev ir jautājumi, nāc, meklēsim atbildes kopā!
• Ja Tu vēlies mest izaicinājumu saviem “modernajiem” kolēģiem, dzīvojot pēc gadu simteņiem pārbaudītām vērtībām, nāc, mēs Tev par tām pastāstīsim!
• Ja Tu vēlies noslēgt savu laulību Dieva priekšā, ja Tu gatavojies kristīt bērnu, kļūt pat krusttēvu vai krustmāti vai esi vienkārši zinātkārs, nāc, aprunāsimies!

Vai esi apmaldījies mūsdienu informācijas pārpilnībā un vairs nesaproti, kā atšķirt patiesību no maldināšanas? Vai esi gatavs saņemt atbildes uz jautājumiem, kas Tevi urda jau gadiem?

Mēs dzīvojam materiālā pasaulē, kur visu nosaka piedāvājums un pieprasījums, taču sava nozīme mūsdienās ir arī garīgajam aspektam. Personības izaugsmes kursi, koučings, stresa noturība, teorētiskā analīze, sekvencēšana, joga, meditācija, numeroloģija… Piedāvājums ir ļoti plašs – paredzēts dažādām gaumēm. Atliek vienīgi izdarīt izvēli, kas nebūt nav vienkārši. Izvēle liek cilvēkam domāt, izvērtēt un analizēt. Tā liek pašam sev noformulēt to, kas Tu esi, kam Tu tici, kas Tev ir svarīgs. Nevis kādam citam, bet konkrēti Tev.

Mūsdienu cilvēka dabā ir apšaubīt visu, kas tiek pasludināts kā neapstrīdama patiesība. Mēs paši vēlamies izprast un pieņemt lēmumu. Ja vēlies atklāt savu īsto patiesību, tad mūsu Draudzes piedāvātais ALFA kurss ir domāts tieši Tev.

ALFA kurss (ALPHA) tika uzsākts Londonā, Bromtonas Sv.Trīsvienības draudzē 1993. gadā kā ievads kristīgajā ticībā jaunajiem kristiešiem. Tā izveidotājs mācītājs Nikijs Gambels (Nicky Gumbel) ar laiku saprata, ka ALFA ir lieliski piemērota, lai ar kristietību iepazīstinātu tos, kuri paši sevi vēl nepieskaita kristiešu pulkam.
Laika gaitā ALFA ir tikusi rīkota un sekmīgi notikusi 169 valstīs un 112 valodās, tai skaitā Latvijā. To rīko luterāņu, katoļu, baptistu, vasarsvētku un citās draudzēs. ALFA ir 11 iknedēļas tikšanās atvērtā, draudzīgā un mierīgā gaisotnē. Katra tikšanās ilgst ap 2–2,5 stundām. Vakars iesākas ar kopīgu maltīti, kurai seko lekcija par konkrētu ar kristietību saistītu tēmu, un noslēdzas ar diskusijām mazās grupās. ALFĀ nav muļķīgu jautājumu un nepareizu viedokļu. Katram tiek dota iespēja izteikties vakara tēmas ietvaros.

Kas ir Jēzus Kristus? Kā un kāpēc lūgt Dievu? Kā un kāpēc lasīt Bībeli? Kas ir Svētais Gars? Kam man vajadzīga Baznīca? Tās ir tikai dažas no lekciju tēmām. Soli pa solim mēs dodamies cauri kādam no Jaunās Derības Evaņģēlijiem, iepriekš noskaidrojot, kas ir Bībele, Jaunā Derība, Evaņģēlijs.

Vai šajā laikā mums kopīgi izdodas atrast atbildes uz visiem jautājumiem? Noteikti nē, jo uz daudziem no tiem katram pašam ir jāatrod īstā atbilde. Mēs dalāmies savā pieredzē, kā Dievs ir bijis mums klātesošs, mēs liecinām par izmaiņām pēc Viņa ienākšanas mūsu dzīvē. Mēs piedāvājam atvērt Baznīcas durvis un katram uzzināt pašam, kas aiz tām notiek.

Dalība ALFA kursā ir bezmaksas, bet katram ir iespēja ziedot kursa organizatorisko izdevumu segšanai. Dalība ALFA kursā nerada nekādus pienākumus pret Draudzi, bet tiem, kuri vēlas pēc kursa nobeiguma pievienoties Draudzei, ir šāda iespēja.

Pieteikšanās kārtējam ALFA kursam Ādažu Evaņģēliski luteriskajā draudzē līdz 8. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu – https://ej.uz/ALFA2021_rudens_pieteikties. Plānots, ka nodarbības notiks Baltezera baznīcā ceturtdienu vakaros, sākot ar 9. novembri.

Ja Tev ir jautājumi, raksti macitajs.janis@adazudraudze.lv vai zvani pa tel.nr. 29559694!


Uz tikšanos!
Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze


Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
Ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mūsu mācītājiem:

Ivars Jēkabsons -  
Tālr. -
29482497

Jānis Kopštāls - 
Tālr. -
29559694

AIZLŪGUMIEM sūtīt -
aizlugumi@adazudraudze.lv
vai arī SMS - uz mob.tālr. vai WhatsApp nr.: 29559694
***

ALFA KURSS un iesvētes mācības Ādažu draudzē
***

Aktuālā
informācija
facebook.com/
BaltezeraBaznica/

MĀCĪTĀJU
SPREDIĶI
AUDIO
***

Dievkalpojumi
VIDEO
***


*** * ***
 

Ziedot Carnikavas baznīcai var veicot pārskaitījumu uz Ādažu draudzes bankas kontu ar norādi
„Carnikavas baznīcas celtniecībai”:

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Ādažu draudze
Baltezera baznīca,
Baznīcas iela 1, 
Ādažu novads, LV 2164

Reģ. Nr. 90000345040

EUR:
LV39UNLA0002000701636

***
 
***
Man nozīmīgākās aktivitātes draudzē
 Dievkalpojumi - svētdien
 Dievkalpojumi - trešdien
 Vakara lūgšanas - pirmdien
 Bībeles stundas - pirmdien
 Koris - otrdien
 Svētdienas skola - svētdien
 Koncerti
 Palīdzības darbs - diakonija
 Talkas
 Cits
Copyright © 2011.Visas tiesības aizsargātas »