Jaunumi
Lūgšanas
Sprediķi
Dievkalpojumi
Par mums
Svētdienas skola
DIAKONIJA
Svētdarbības
Iesvētes mācība
Biežāk jautātais
Ziedojumi
Galerijas
Draudzes avīze
LELB
Kontakti
Carnikavas baznīca

Par COVID-19 saistītiem ierobežojumiem dievnama apmeklējumiem - informācija atjaunota 31.12.2021

Šajā ierakstā jūs varēsiet atrast pašu jaunāko informāciju saistībā ar dievkalojumu apmeklējumu iespējām, kas tiks papildināta un atjaunota. Tā kā viss mainās strauji, aicinām pirms došanās uz baznīcu šeit ielūkoties.

No 2022. gada 1. janvāra Ādažu draudzē dievkalpojumi Baltezera baznīcā un Laivu mājā notiks “zaļajā režīmā” svētdienās (ar Covid sertifikātiem), gan “sarkanajā režīmā” trešdienās (bez Covid sertifikātiem, ar ierobežotu apmeklētāju skaitu).

SVĒTDIENĀS

  • 11:00-12:30 dievkalpojums Baltezera baznīcā klātienē drošākā vidē jeb “zaļajā režīmā”, pie durvīm uzrādot Covid saderīgu sertifikātu un bērni līdz 12 gadu vecumam. Var piedalīties līdz 87 apmeklētājiem.*
  • 11:00-12:00 dievkalpojuma tiešraide Fcom/BaltezeraBaznica un YouTube kanālā “Baltezera baznīca”.
  • 11:00-12:00 Svētdienas skola notiek attālināti ZOOM platfomā 11:00-12:00. Pieteikšanās https://ej.uz/svētdienas_skola .
  • 12:30-14:00 Baltezera baznīca ir atvērta ikvienam apmeklētājam (arī bez Covid sertifikāta) Grēksūdzei, Svētā Vakarēdiena saņemšanai, individuālām lūgšanām un sarunai ar mācītāju vienas mājsaimniecības ietvaros laikā līdz 15 min.
  • 15:00-16:00 dievkalpojums Carnikavas kapelā “Laivu māja” drošākā vidē jeb “zaļajā režīmā”, pie durvīm uzrādot Covid saderīgu sertifikātu un bērni līdz 12 gadu vecumam. Var piedalīties līdz 10 personām.*

 

* “Zaļā režīma” noteikumi:

Dievkalpojumu var apmeklēt pie durvīm uzrādot Covid-19 saderīgu sertifikātu un bērni līdz 12 gadu vecumam. Lūdzam uz dievnamu paņemt līdzi personas apliecinošu dokumentu, ja kalpotājs pie durvīm jūs personīgi nepazīst. Šajā dievkalpojumā apmeklētāji sēž šaha galdiņa veidā izvietotās vietās, ievērojot 2 vietu distanci. Tāpat kā līdz šim, ir jālieto sejas aizsarg maskas, aizsedzot gan muti, gan degunu, jāievēro roku dezinfekciju. Dziedāt drīkst, paliekot ar masku. Miera sveiciens - paklanoties savam tuvākajam. Aicinām uz dievkalpojumu nākt laicīgi.

TREŠDIENĀS

  • 17:00-19:00 Baltezera baznīca ir atvērta ikvienam apmeklētājam Grēksūdzei, individuālām lūgšanām un sarunai ar mācītāju vienas mājsaimniecības ietvaros laikā līdz 15 min.
  • 19:00-20:00 dievkalpojums Baltezera baznīcā epidemioloģiski nedrošā vidē jeb “sarkanajā režīmā”, ko var apmeklēt jebkurš ar vai bez Covid-19 saderīga sertifikāta. Šajā dievkalpojumā var piedalīties tikai 10 apmeklētāji (!!!), ievērojot 2 m distanci, 15 m2 telpu uz 1 personu, mutes un deguna aizsegšanai ir jālieto FFP-2 respiratori (!!!), roku dezinfekcija.

Lūdzu, pirms došanās uz dievnamu, izvērtējiet savu veselības stāvokli un ar kādiem neveselības simptomiem palieciet mājās!!

Aicinām dievkalpojumā piedalīties arī attālināti, sekojot tiešraidē
https://www.facebook.com/BaltezeraBaznica vai https://ej.uz/YouTubeBaltezeraBaznica

Zvaigznes dienas koncerts - svētbrīdis 6. janvārī plkst 19:00


Zvaigznes dienas koncertā:
Solo Paula Pērkone,
ērģeles Līga Dejus,
svētbrīdi vada māc. Ivars Jēkabsons.

Pasākums klātienē* un tiešsaistē
Facebook.com/Baltezerabaznica
YouTube https://youtu.be/bDYKM8xx5m8

*Pasākums Baltezera baznīcā notiek drošākā vidē jeb “zaļajā režīmā”, pie durvīm uzrādot Covid saderīgu sertifikātu un bērni līdz 12 gadu vecumam.

Lūdzam paņemt līdzi personas apliecinošu dokumentu, ja kalpotājs pie durvīm jūs personīgi nepazīst. Šajā pasākumā var piedalīties līdz 87 apmeklētājiem, kuri sēž šaha galdiņa veidā izvietotās vietās, ievērojot 2 vietu distanci. Tāpat kā līdz šim, ir jālieto sejas aizsarg maskas, aizsedzot gan muti, gan degunu, jāievēro roku dezinfekciju. Aicinām uz pasākumu nākt laicīgi.

Elektroniskā mūzika Adventa laikā – 22. decembrī 19:00 Baltezera baznīcāMācītāji Ivars Jēkabsons un Aigars Vančenko ir sagatavojuši arī jaunas elektroniskās mūzikas kompozīcijas kopā ar Dieva Vārda lasījumiem un Psalmu dziedājumiem.


Pasākums notiks klātienē (obligāti iepriekš piesakoties) un tiešsaistē Facebook.com/baltezerabaznica

*Lai apmeklētu koncertu klātienē, obligāti iepriekš ir jāpiesakās. Pieteikties var rakstot sms uz mob. 28398000 vai rakstot uz lietvediba@adazudraudze.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi, lai varētu saņemt norādi par savu personalizētās vietas numuru.

Apmeklējot koncertu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs COVID 19 sertifikāts. Bērniem līdz 12 gadiem sertifikāts nav jāuzrāda; bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Ziemsvētki Ādažu draudzē24.decembrī
Baltezera baznīca atvērta individuāliem apmeklējumiem no pl. 10:00 līdz 20:00
Carnikavas kapela “Laivu māja” atvērta individuāliem apmeklējumiem no pl. 15:00 līdz 20:00

Dievkalpojumu tiešraides Baltezera baznīcā:

❄️ 22.decembris pl. 19:00 Elektroniskā mūzika Adventā (mācītāji Aigars Vančenko un Ivars Jēkabsons)

❄️Ziemassvētku Svētvakars, 24.decembris pl. 18:00

❄️Pirmie Ziemassvētki, 25.decembris pl. 11:00

❄️Otrie Ziemassvētki, 26.decembris pl. 11:00 pl. 12:30 Kristības un iesvētības

❄️Jaungada vakars, 31.decembris pl. 19:00


Līdz 11. janvārim vakaros no 18:00 līdz 19:00 Baltezera baznīca ir atvērta ikvienam apmeklētājam individuālām lūgšanām vienas mājsaimniecības ietvaros laikā līdz 15 min.

Grupas LATVIAN VOICES PAPILDKONCERTS sestdien, 18. decembrī Baltezera baznīcā pl. 16.00
Koncertprogrammā TOTARI satiekas latviešu tautasdziesmas, pasaulē zināmākās adventa un Ziemassvētku laika melodijas, kā arī Latvian Voices oriģināl dziesmas a cappella skanējumā. 

No latviešu “Totari” līdz vācu “Es skaistu rozīt zinu”, amerikāņu “Let it snow” un atpakaļ pie Kārļa Skalbes “Ziemas miers”. 

Programma īpaši veidota Latvian Voices koncerttūrei Vācijā, kas paredzēta šī gada decembrī. 

Latvian Voices sastāvā: Laura Jēkabsone, Beāte Krūmiņa, Dita Belicka, Elīna Ose, Paula Pērkone, Una Stade un Jānis Strazdiņš.

Pasākums nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 12 gadu vecumu.

Biļetes var iegādāties Bilešu Paradīzes mājaslapā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/104937

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts.

11. decembrī Adventa koncerts - Skaņu poēzijas❄️ Koncertā uzstāsies ērģelniece Ilona Birģele, koklētāja Anda Eglīte un baritons Rihards Millers.
❄️ Koncertā skanēs arī Romualda Jermaka, Riharda Dubras, Georga Pelēča, Aivara Kalēja, Indras Rišes, Līgas Ančevskas, Andas Eglītes un Jāņa Lūsēna kompozīcijas baritonam, koklei un ērģelēm.
❄️ Adventes koncerts būs par ziedojumiem Carnikavas baznīca celtniecībai.
❄️ Koncerts tiks translēts tiešraidē FaceBook.com/Baltezerabaznica
❄️ Apmeklēt koncertu klātienē varēs ierobežots cilvēku skaits, iepriekš piesakoties, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 sertifikātu.
❄️ Pieteikties pa tālruni - sms 28398000 vai rakstīt uz lietvediba@adazudraudze.lv (iepriekš bija norādīta nekorekta e-pasta adrese) , norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.
»lasīt vairāk

Par COVID-19 saistītiem ierobežojumiem dievnama apmeklējumiem - informācija atjaunota 14.12.2021

Šajā ierakstā jūs varēsiet atrast pašu jaunāko informāciju saistībā ar dievkalojumu apmeklējumu iespējām, kas tiks papildināta un atjaunota. Tā kā viss mainās strauji, aicinām pirms došanās uz baznīcu šeit ielūkoties.

Sakarā ar COVID-19 epidemoloģisko situāciju valstī…

Laikā līdz 2022. gada 11. janvārim Dievkalpojumi Ādažu draudzes kalpošanas vietās – Baltezera baznīcā un Carnikavas kapelā Laivu māja - nenotiks mums tik pierastajā veidā. Dievkalpojumi svētdienā notiks tikai tiešsaistē un pēc tā varēs individuāli saņemt Svēto Vakarēdienu. Darbdienu vakaros baznīca būs vaļā individuāliem apmeklējumiem.

 

Esot dievnamā, aicinām turpināt ievērot visus epidemioloģiskos piesardzības pasākumus (lietot sejas aizsarg maskas, 2m distance, 15 m2 telpas uz 1 personu, roku dezinfekcija, u.c.). !!!Dievnamā drīkst uzturēties vienlaicīgi viena mājsaimniecība līdz 15 min.!!!!

 

Zemāk bildē uzskatāmi apkopoti laiki un iespējas dalībai draudzes aktivitātēs un baznīcas apmeklējumos.


»lasīt vairāk

Nāciet un baudiet - jauna vieta pie Baltezera baznīca, kur apstāties, apsēsties, tuvoties Kungam!

⚜️ Tagad ādažniekiem, baznīcas apmeklētājiem, viesiem un tūristiem ir iespēja apsēsties pie baznīcas, mierā atpūsties un baudīt baznīcu un skaisto ainavu vai pavadīt laiku pirms vai pēc dievkalpojuma, kā arī gaidot autobusu vai uzkavēties velo brauciena vai pārgājiena un pastaigas laikā.
⚜️ Viss ir izgatavots un uzstādīts pašu draudzes cilvēku rokām - vairāki masīvkoka soli, koka ziņojumu stends un liels koka krusts.
⚜️ Finansējums projektam iegūts iedzīvotāju iniciatīvu atbalsta konkursā “Sabiedrība ar dvēseli”, ko organizē Ādažu novads pašvaldība. Paldies!
⚜️ Paldies visiem, kas piedalījās, lūdzās un kalpoja!

Elektroniskās mūzikas dievkalpojums

Jau otro reizi 13. oktobrī pl. 19:00 Baltezera baznīcā notiks Elektroniskās mūzikas dievkalpojums.

Tas notiks gan klātienē, gan tiešsaistē Facebook.com/Baltezerabaznica un YouTube.

Dievkalpojumu vadīs mūsu mācītājs Ivars Jēkabsons kopā ar kaimiņu Garkalnes draudzes mācītāju Aigaru Vančenko (DJ Lite).

Šī dievkalpojuma daļas veidos Aigara Vančenko radītā elektroniskā mūzika un Svēto Rakstu lasījumi. Tā būs iespēja pavadīt laiku lūgšanās un pārdomās; doties garīgā piedzīvojumā, klausoties Dieva Vārdā citādākas mūzikas ieskāvumā.


Pasākumu un svarīgu datumu plāns Ādažu ev. lut. draudzē 2021. gada rudens/ ziema

«« iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nākošā »»
 
Ja Jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mūsu mācītājiem:

Ivaru Jēkabsonu -  
Tālr. -
29482497
vai arī ar 
Jāni Kopštālu - 
Tālr. -
29559694

 
AIZLŪGUMIEM sūtīt -
aizlugumi@adazudraudze.lv
vai arī SMS - uz mob.tālr. vai WhatsApp nr.: 29559694
***
ALFA KURSS un iesvētes mācības
Ādažu draudzē

***

Aktuālā
informācija
facebook.com/
BaltezeraBaznica/

MĀCĪTĀJU
SPREDIĶI
AUDIO
***

Dievkalpojumi
VIDEO
***

Baltezera baznīcā noteik klātienes dievkalpojumi.

Dievkalpojumi ar Svēto Vakarēdienu:

katru svētdienu plkst. 11:00

katru trešdienu plkst. 19:00

Ģimeņu dievkalpojums:

katra mēneša pēdējā svētdienā plkst. 11:00

Lūgšanu vakars:

pirmdienās plkst. 19:00

Mācītāja pieņemšanas laiks:

trešdienās 17:00 - 18:50

Bībeles stundas:

tiešsaistē ceturtdienās 19:00 - 21:00 (pieteikties pie māc. Jāņa Kopštāla)

Sievu un vīru vakari:

Pirmdienās 19:00 - 21:00 (“Laivu mājā”, Carnikavā, Stacijas ielā 21)

Diakonijas pieņemšana:

katra mēneša otrā otrdiena 18:00 - 20:00 draudzes mājā “Tīrkalni”

*

JA PĒDĒJO TRĪS NEDĒĻU LAIKĀ JŪS VAI KĀDS NO JŪSU ĢIMENES IR KONTAKTĒJIES AR CILVĒKIEM, KURI IR INFICĒTI, VAI IR ATGRIEZUŠIES NO SLIMĪBAS SKARTAJĀM VALSTĪM, JUMS IR JĀPALIEK MĀJĀS, UN KLĀTIENĒ JŪS DIEVNAMU APMEKLĒT NEVARAT.

IR JĀPLIEK MĀJĀS ARĪ TAD, JA JUMS IR JEBKĀDI SLIMĪBAS SIMPTOMI.

*** * ***
 

Ziedot Carnikavas baznīcai var veicot pārskaitījumu uz Ādažu draudzes bankas kontu ar norādi
„Carnikavas baznīcas celtniecībai”:

 Ādažu evaņģēliski
luteriskā draudze

Baltezera baznīca, Baznīcas iela 1, 
Ādažu novads, LV 2164

Reģ. Nr. 90000345040

EUR:
LV39UNLA0002000701636
***
Vai arī ziedojiet
PayPal sistēmā

***
 
Ja sprediķi būtu pieejami draudzes mājas lapā, vai Tu tos klausītos?
 Jā
 Nē
 Iespējams, grūtā brīdī
Copyright © 2011.Visas tiesības aizsargātas »